Belediyeler Birliği'nden Ziyaret

Belediyeler Birliği'nden Ziyaret

Konya Belediyeler Birliği, Konyaspor Yönetim Kurulu?nu kulüp binasında ziyaret etti. Yeni göreve seçilen Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan ve Yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Konya Belediyeler Birliği Başkanı Tahir Akyürek, Konyaspor?un ilerleyen günlerde 1. ligde daha da iyi yerlere geleceğine emin olduklarını bildirdi.

Yeni göreve gelen Konyaspor Yönetim Kurulu'nun Konya ve Konyaspor için kalıcı eserlere imza atacaklarından emin olduklarını ifade eden Başkan Akyürek, Konyaspor'un başarısı için Büyükşehir Belediyesi ve Konya Belediyeler Birliği olarak ellerinden gelen yardımın verileceğini kaydetti. Konyaspor'un kurumsallaşması ve kalıcı başarıyı kazanması için gereken çalışmaların yapılacağını bildiren Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek hafta sonu oynanacak olan Konyaspor Beşiktaş maçında da Konyaspor'a başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan, Konyaspor'a hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'e teşekkür etti. Yeni başladıkları zor görevin bilincinde olduklarını ifade eden Başkan Şan, Konyaspor'u Anadolu'nun güçlü takımları arasında getirmek için gerekli çalışmaları yapılacaklarını kaydetti. Konya Belediye Başkanlarını Konyaspor'un başarısı için kenetlenmiş görmekten son derece memnun olduklarını bildiren Başkan Şan, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'e 42 numaralı Konyaspor Forması hediye etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Konya Belediyeler Birliği Yönetimi, Konyaspor Yönetim Kurulu ziyaretinin ardından Baro Başkanı Hasip Şenalp'i, Konya Barosunda ziyaret ettiler. Yapılan seçimlerle göreve gelen Baro Başkanı Hasip Şenalp'e görevinde başarılar dileyen Konya Belediyeler Birliği yönetim kurulu üyeleri, Konya Adliyesi ve Büyükşehir Belediyesinin ortaklaşa bir çok başarılı çalışmalara imza atacaklarına emin olduklarını söylediler. Yeni dönemin Konya Adliyesine ve Baro'ya başarı getirmesini dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya Belediyeleri olarak Adalet Kurulunun ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında da yanında olacaklarını kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya Baro Başkanı Hasip Şenalp, hizmetleri ile kısa zamanda Konya'nın geleceğine kalıcı yatırımlar yapan Büyükşehir Belediye Başkanı ve Konya Belediye Başkanlarına çalışmalarında başarılar diledi. Toplumdaki her müessesenin bir piyanonun tuşlarına benzeten Baro Başkanı Hasip Şenalp, tuşların uyumlu çalışmaması halinde etrafını rahatsız edecek sesler çıkaracağını, bu seslerin ise Konya'da yaşanmayacağını belirtti. Değişen yasalarla Belediyelerin durumlarının biraz daha iyileştirildiğini kaydeden Hasip Şenalp, ' kökü mazide olan ati' noktasında Konya Belediyelerinin başarılı çalışmalara imza atacaklarına emin olduklarını bildirdi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;