Bayramda Toplu Ulaşım Araçları Ücretsiz

Bayramda Toplu Ulaşım Araçları Ücretsiz

Konya Büyükşehir Belediyesi vatandaşlarımızın yaklaşan Kurban Bayramını sıkıntısız geçirebilmeleri için bir dizi tedbir aldı. Konyalılar bayramın 1. ve 2. günü toplu ulaşım araçlarından ücretsiz olarak yararlanabilecekler.

Konya Büyükşehir Belediyesi vatandaşlarımızın yaklaşan Kurban Bayramını sıkıntısız geçirebilmeleri için bir dizi tedbir aldı.

24 saat kesintisiz hizmet anlayışı ile çalışmalarını planlı ve programlı olarak sürdüren Büyükşehir Belediyesi her zaman olduğu gibi Kurban Bayramı süresince de halk hizmet vermeye devam edecek.

İşte Büyükşehir Belediyesince alınan tedbirler;

Bayram ve tatil süresince ulaşımda her hangi bir aksama yaşanmaması için toplu ulaşımda ek seferlere gidilirken, Bayramın 1. ve 2. günü vatandaşlar toplu ulaşım araçlarına ücretsiz olarak binebilirler.

İtfaiye ekipleri her hangi bir olumsuzluğa karşı hazırlıklı olacaklar.

Nöbetçi zabıta ekipleri bayram ve tatil süresince hizmet verecekler.

Halkımız tatlısu çeşmelerinden bayram süresince de herhangi bir sorun yaşamadan yararlanmaya devam edecektir. Alınan tüm tedbirlere rağmen olası bir su ve kanalizasyon arızası için ayrı ayrı nöbetçi ekipler oluşturulmuş olup vatandaşlarımızın hizmetinde olacaklardır. Arızaların giderilmesi için vatandaşlarımızın ücretsiz hat Alo 185 veya 238 47 00 no lu telefona not bırakmaları yeterli olacaktır.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;