Bayram Kutlaması

Bayram Kutlaması

Bayramlar kardeşlik, dostluk ve yardımlaşmanın canlandığı, yeniden tesis edildiği müstesna günlerdir. Sosyal yaşamı kuvvetlendiren, onaran bayramlar insanların birbirleriyle kaynaşmasına, küslüklerin ortadan kalkmasına ve huzurun, mutluluğun ortama hâkim olmasına vesile olmuştur.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa ÖZKAFA, Kurban Bayramı münasebetiyle bir bayram mesajı yayınladı. Başkan ÖZKAFA yayınladığı bayram mesajında tüm İslam âleminin bayramını en içten duygularla tebrik ederken şu görüşlere yer verdi:

'Bayramlar kardeşlik, dostluk ve yardımlaşmanın canlandığı, yeniden tesis edildiği müstesna günlerdir. Sosyal yaşamı kuvvetlendiren, onaran bayramlar insanların birbirleriyle kaynaşmasına, küslüklerin ortadan kalkmasına ve huzurun, mutluluğun ortama hâkim olmasına vesile olmuştur. Tüm Konyalı hemşehrilerimi ve vatandaşlarımızı Kurban Bayramı'nda fakir ve muhtaç kimseler için daha duyarlı olmaya davet ederken İslam âleminin ve tüm Konyalı vatandaşlarımızın Kurban Bayramını tebrik ediyor, Hakk katında makbul böylesi anlamlı, güzel günlerin ülkemiz ve tüm dünyada huzurun, başarının ve zenginliğin gelmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan diliyorum.'

Basın Kuruluşları için;