Başkan Özkafa'nın Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Özkafa'nın Kurban Bayramı Mesajı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa ÖZKAFA, Kurban Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajında ?Hemşehrilerimin Kurban Bayramını tebrik eder, huzur şehrinde nice bayramlara ulaşmalarını, bayramın ülkemiz ve tüm İslam Alemi?nde huzura, barışa ve aydınlık yarınlara vesile olmasını dilerim.? dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa ÖZKAFA' nın Ramazan Bayramı mesajı şöyle:

'Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizin tarihi ve manevi birikiminden hareketle birbirinden önemli projeleri hayata geçiriyor, Konyamız'a Mevlana şehrine yakışan güzellikler kazandırmaya devam ediyoruz.

Dünya 2003 yılına maalesef savaş tehditleri ile girmiştir. İsteğimiz o dur ki savaşsız, barış dolu bir dünya oluşturalım. Biz Konyalılar olarak savaş istemediğimizi her fırsatta dile getirdik. Ülkemizi de yakından ilgilendiren Irak meselesinin hala barışçıl yollarla çözümlenebileceğine inanıyoruz.

Tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin Kurban Bayramı'nı tebrik eder, huzur şehrinde nice bayramlara ulaşmalarını, bayramın ülkemiz ve tüm İslam Alemi'nde huzura, barışa ve aydınlık yarınlara vesile olmasını dilerim.'

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;