Başkan Akyürek'e Su ve Kanalizasyon İdareleri Genel Müdürleri'nden Ziyaret

Başkan Akyürek'e Su ve Kanalizasyon İdareleri Genel Müdürleri'nden Ziyaret

Büyükşehir Belediyeleri Su ve Kanalizasyon İdareleri Toplantısı'na katılmak üzere Konya'ya gelen Su ve Kanalizasyon İdareleri Genel Müdürleri Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti. Başkan Akyürek, Genel Müdürlerin çeşitli proje ve ortak sorunlarının çözümlerini Konya'da ele aldıklarını hatırlatarak yerel yönetim yatırımlarının önemli payının altyapı hizmetleri arasında yer aldığını dile getirdi.

'Büyükşehir Belediyeleri Su ve Kanalizasyon İdareleri Toplantısı'na katılmak üzere Konya'ya gelen 8 Büyükşehir Belediye'nin Su ve Kanalizasyon İdareleri Genel Müdürleri Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tahir Akyürek, 'Su ve kanalizasyon idareleri yöneticilerinin şehrimizde bir araya gelmeleri güzel bir olay oldu. Deneyimler paylaşıldı, projeler tartışıldı. Ülkemizde yerel yönetimler, yetki devri süreci ile birlikte daha yoğun bir çalışma içerisine girmiş durumdalar. Belediyelerimiz şehrin ihtiyaçlarını çözme konusunda çaba gösteriyor, proje üretiyor, yatırım yapıyor. Hangi siyasi partiden olursa olsun belediye başkanlarımız canla başla çalışıyorlar. Bu çalışmalardan birisini de Su ve Kanalizasyon idarelerimiz görüyor. Her ne kadar altyapı yatırımları görünen yatırımlar olmazsa da bu konuda başarıyla hizmet verildiğini görüyoruz.'dedi.

Başkan Akyürek, ziyarete katılan yöneticilere Büyükşehir Belediyesi yayınlarından oluşan çeşitli kitaplar hediye etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;