Başkan Akyürek Zafer Esnafı İle Görüştü

Başkan Akyürek Zafer Esnafı İle Görüştü

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti İl Başkanı Mustafa Çevik, AK Parti Konya Milletvekilleri, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Sabri Ak ve Belediye Başkanları ile birlikte Zafer esnafı ile görüşerek sorunlarını dinledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, geçtiğimiz yıl yaya trafiğine açılan Kazım Karabekir Caddesi'ndeki esnaflarla görüştü.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Çevik, AK Parti Konya Milletvekilleri Hasan Anğı, Kerim Özkul ve Mehmet Kılıç, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Sabri Ak, Meram Belediye Başkanı Refik Tuzcuoğlu, Selçuklu Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Kaplan, Belediye Meclisi üyeleri ve Kazım Karabekir Esnafları Derneği Başkanı Ahmet Tunçlar ile birlikte esnaflarla görüşen Başkan Akyürek, esnafların sıkıntılarının çözümüne yönelik her türlü çabayı gösterdiklerini belirtti.

Zafer bölgesinde sıkıntı oluşturan otopark sorununun çözümü için esnaflardan görüş alan Başkan Akyürek, Zindankale civarına yakın zamanda yapımına başlanacak katlı otoparkın bölgenin sorununa çare olacağını vurgulayarak, Kazım Karabekir Caddesi'ne de yeni bir otopark yapımı için çeşitli incelemelerde bulundu. Zafer'in Konya'nın çekim merkezi olduğunu kaydeden Başkan Akyürek, bölgede yapılacak çalışmalara esnaflarla birlikte karar verildiğini ifade etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;