Başkan Akyürek: 'Yatırımlarla Konya'nın Çehresi Değişecek.'

Başkan Akyürek: 'Yatırımlarla Konya'nın Çehresi Değişecek.'

Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri ve daire başkanları Başkan Tahir Akyürek'in verdiği iftar yemeğinden bir araya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, hizmetlerde her zaman daha iyiyi yapmak gerektiğini belirterek, gelecek yılın sonuna kadar yapılacak yatırımlarla Konya'nın çehresinin değişeceğini söyledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri ve daire başkanları ile iftar yemeğinden bir araya geldi.

İftar yemeği sonrası konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya’nın gelişmesi için yapılan yatırımların artarak devam edeceğini söyledi. Belediyelerin halkın hizmetindeki kurumlar olduğunu kaydeden Başkan Akyürek, “İhtiyaçlar sınırsız, beklentiler ise çok yüksek. Bunun için hizmetlerde her zaman daha iyiyi yapmak için çalışmalıyız” dedi.

Yoğun bir tempoda çalışmaların sürdüğünü vurgulayan Başkan Akyürek, gelecek yılın sonuna kadar asfaltsız yol kalmayacağını, 21 köprülü kavşağın tamamlanacağını ve 33 caddenin açılacağını hatırlatarak, yapılacak yatırımlarla Konya’nın çehresinin değişeceğini vurguladı.

Büyükşehir Belediyesi’ndeki iftar yemeğine Meclis üyeleri, daire başkanları ve şube müdürleri ile birlikte AK Parti İl Başkanı Faruk Dügen de katıldı.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;