Başkan Akyürek Vali Aydın'ı Ziyaret Etti

Başkan Akyürek Vali Aydın'ı Ziyaret Etti

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya Valiliği görevine atanan Osman Aydın'ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya Valiliği görevine atanan Osman Aydın'ı makamında ziyaret etti.

Vali Aydın'a yeni görevinde başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Selçuklu payitahtı ve Mevlana şehri olan Konya'nın bugüne kadar mülki idare ve yerel yönetimler olarak uyumlu çalışmalara ev sahipliği yaptığını söyledi. Vali Aydın'ın hem tecrübesi, hem de olumlu kişiliği ile Konya'ya katkı yapacağını kaydeden Başkan Akyürek, aynı güzel çalışmaların artarak devam edeceğini belirterek Aydın'a yeni görevinde başarılar diledi.

Konya Valisi Osman Aydın da, Konya'nın hem ülkemiz, hem de dünya için önemli şehirlerden biri olduğunu vurgulayarak, 14 marka şehir arasında ilk sıralarda yer alan Konya'nın marka olarak kendisini ispatladığını ifade etti. Konya'da görev almaktan mutlu olduğunu vurgulayan Aydın, 'Gerek sayın Belediye Başkanımız, gerek sayın yöneticilerimiz ve sivil toplum örgütlerimiz ile işbirliği içinde Konya'ya hizmet için beraber çalışacağız. Öyle inanıyorum ki, bu çalışmadan iyi sonuçlar ortaya çıkacak' dedi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;