Başkan Akyürek Personelle İftar Yemeğinde Buluştu

Başkan Akyürek Personelle İftar Yemeğinde Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Ramazan ayı nedeniyle belediye ve KOSKİ personeli ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Büyükşehir Belediyesi ve KOSKİ Genel Müdürlüğü çalışanları ile iftar yemeğinde buluştu.

Birdem Tesisleri'nde düzenlenen iftar yemeğinde belediye yöneticileri ve personele yönelik bir konuşma yapan Başkan Akyürek, Ramazan ayının insanlar için büyük bir fırsat olduğunu belirterek, bu ayın iyi değerlendirilmesi gerektiğini belirtti. Ramazan ayı nedeniyle hem belediye çalışanları, hem de toplumun farklı kesimlerinden vatandaşlarla sürekli bir araya geldiklerini kaydeden Başkan Akyürek, 'Bu rahmet ayında ne kadar çaba gösterir ve insanlara yardımcı olursanız, toplumda ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya çalışırsanız karşılığının büyük olacağını biliyoruz. Konya'ya hizmet ederek Selçuklular'ın ilk başkentine, Türk-İslam medeniyetinin ilk merkezine, İslam alemini haçlı sürülerinden koruyan bir neslin yöneticilerinin mekanı olan bir şehre hizmet ediyoruz. Mevlana şehrine hizmet etmek bir ibadettir. Bu duyguyla çalışmalarımızda emeği olan tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum' dedi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;