Başkan Akyürek Pansiyonda Kalan Öğrencilerle İftara Katıldı

Başkan Akyürek Pansiyonda Kalan Öğrencilerle İftara Katıldı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Meram Sare Özkaşıkçı Pansiyonlu İlköğretim Okulu'nda kalan öğrenciler ve okul yöneticileri ile birlikte iftar yemeğine katıldı. Başkan Akyürek, tertemiz bir pansiyonda çocukların geleceklerinin daha iyi şekillenmesi için gayret gösteren öğretmenlerine teşekkür etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Meram Sare Özkaşıkçı Pansiyonlu İlköğretim Okulu'nun iftar yemeğine katıldı.

Sare Özkaşıkçı Pansiyonlu İlköğretim Okulu'nda düzenlenen iftar yemeğine Başkan Akyürek ve eşi Fatma Akyürek ile birlikte Meram Belediye Başkanı Refik Tuzcuoğlu, Meram İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Üstünel, belediye yöneticileri ve hayırsever işadamları katıldı.

İftar sonrası bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, ilköğretim çağındaki çocukların kaldığı tertemiz bir pansiyonun varlığının kendilerini mutlu ettiğini belirterek, çocukların geleceklerinin daha iyi şekillenmesi için gayret gösteren öğretmenlerine teşekkür etti. Şehri yönetenler olarak, çocukların sevgi ve güven eksikliği yaşamaması için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade eden Başkan Akyürek, tüm öğrencilerin geleceklerinin aydınlık olmasını diledi.

İftar yemeğinin ardından Avrupa ve Türkiye şampiyonları çıkaran okulun halter takımının çalışmalarını da izleyen Başkan Akyürek, takımın başarısında emeği geçenlere teşekkür etti.

Başkan Akyürek, daha sonra pansiyonda kalan tüm öğrencilere Beden Eğitimi derslerinde giymeleri için birer eşofman takımı ile çeşitli hediyeler verdi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;