Başkan Akyürek Oyunu 2023 No'lu Sandıkta Kullandı

Başkan Akyürek Oyunu 2023 No'lu Sandıkta Kullandı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, milletvekili seçimleri için oyunu 2023 no'lu sandıkta kullandı. Başkan Akyürek, seçimlerin ülkemiz için hayırlı olmasını dileyerek, Türkiye'nin birlik ve beraberliği ile aydınlık geleceği için çalışmak gerektiğini söyledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 23. dönem milletvekili seçimleri için oyunu Meram Atatürk İlköğretim Okulu'nda kullandı.

Başkan Akyürek, eşi Fatma Akyürek ve kızı Emine Rumeysa Akyürek, saat 08.30'da Meram Atatürk İlköğretim Okulu'na geldi. Okul bahçesinde vatandaşlarla sohbet ederek yetkililerden okul hakkında bilgi alan Başkan Akyürek, daha sonra 2023 no'lu sandıkta oyunu kullandı.

Seçimlerin ülkemiz için hayırlı olmasını dileyen Başkan Akyürek, Türk halkının sandıkta vereceği kararın en güzel karar olacağını belirterek, 'Seçimlerde kampanya süreci sona erdi. Bundan sonra ülkemizin birlik ve beraberliği ile aydınlık geleceği için çalışmak gerekiyor. Seçimin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum' dedi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;