Başkan Akyürek Konyaspor'u Ziyaret Etti

Başkan Akyürek Konyaspor'u Ziyaret Etti

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konyaspor yönetimi, teknik heyeti ve sporcuları ziyaret ederek Sivasspor maçında başarılar diledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, yarın yapılacak Sivasspor maçı öncesi Konyaspor yönetimi, teknik kadrosu ve futbolcularla Tevfik Lav Tesisleri’nde bir araya geldi.

TEKNİK HEYETE BAŞARILAR DİLEDİ

Yeni teknik kadronun hayırlı olmasını dileyen Başkan Tahir Akyürek, Konya’da günübirlik başarılardan ziyade spor ruhunu özümsemiş başarılı bir gelecek için çalışılması gerektiğini kaydederek, “Konya halkı olarak hem hocamızın hem de yönetimin arkasındayız. Önemli olan ilkeli bir şekilde çalışmaktır. Dürüst olarak çalışıldığında hedefe mutlaka ulaşılacaktır. Yeni teknik heyet Konya için sporda gelecek vizyonunun oluşmasına fırsat tanıdı. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Konyaspor tesislerinin tamamlandığını, yeni stadyum ve spor kompleksi için projeler hazırlandığını kaydeden Başkan Akyürek, gelecek yılların Konya’da spor açısından başarılı olacağını ifade etti.

SORUNSUZ BİR KONYASPOR İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan da, Konyaspor’un şehrin markalaşmasına katkı sağladığını vurgulayarak, hiçbir sorunu kalmamış, mali yükümlüklerini yerine getirmiş, tesisleşmesini tamamlamış bir kulüp olarak geleceğin takımını oluşturmak için çalıştıklarını söyledi. Devre arasına kadar birçok sorunun çözüleceğini kaydeden Şan, geri kalan maçlarda camia olarak taraftarlarla kenetlenerek tüm sorunların üstesinden geleceklerini belirtti.

Konyaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman ise, takım olarak üzerlerine düşeni en iyi şekilde yaparak, bulundukları durumdan kurtulacaklarını ve Konyaspor’a yakışır bir şekilde mücadelelerini sürdüreceklerini vurguladı.

Başkan Akyürek, ziyaretin sonunda yeniden düzenlenen tesisleri inceledi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;