Başkan Akyürek Konyasporlu Futbolcularla Buluştu

Başkan Akyürek Konyasporlu Futbolcularla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Sivasspor maçı öncesi Konyasporlu futbolcu ve yöneticilerle bir araya gelerek takıma başarılar diledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Turkcell Süper Lig'in 22'inci haftasında deplasmanda Sivasspor ile karşılaşacak olan Konyasporlu futbolcular ve yöneticilerle bir araya geldi.

YENİ STAD PROJESİ DEVAM EDİYOR

Tevfik Lav Tesisleri'nde Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, Teknik Direktör Nurullah Sağlam, yöneticiler ve futbolcularla bir süre görüşen Başkan Akyürek, Konyaspor'un her zaman yanında olduklarını belirterek, belediyecilik, sanayi ve günlük yaşamda sürekli gelişen Konya'da, Konyaspor'un da önemli noktalara geldiğini söyledi. 'Konya potansiyel olarak başarılara layık bir şehir. Bu konuda Konyaspor ilk kez büyük bir yapılanma içine girdi. Bu başarının sahibi futbolcular ve yöneticilerdir' diyen Başkan Akyürek, yeni stad projesi üzerindeki çalışmaların devam ettiğini, amaçlarının 2008 yılı sonuna yeni stadı tamamlamak olduğunu söyledi.

TESİSLER YENİ SEZONA HAZIR

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen Konyaspor Tesisleri'nin yeni sezona yetişeceğini kaydeden Başkan Akyürek, yapımı tamamlanan tesislerde son düzenlemelerin yapıldığını, tesisin gelecek sezondan itibaren kullanılmaya başlanacağını ifade etti. Konya'da yeni spor tesisleri ile şehrin 10 mahallesinde mahalli spor tesislerinin bu yıl ihale edileceğini ve gelecek yıl hayata geçeceğini kaydeden Başkan Akyürek, Konya'nın diğer alanlarda olduğu gibi sporda da daha iyiye gittiğini vurgulayarak, Konyaspor camiasını tebrik etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;