Başkan Akyürek Kadınhanı'nda Mezuniyet Törenine Katıldı

Başkan Akyürek Kadınhanı'nda Mezuniyet Törenine Katıldı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Kadınhanı Faik İçil Meslek Yüksekokulu'nun mezuniyet törenine katılarak, Yerel Yönetimler Bölümü öğrencilerinin mezuniyet belgelerini verdi. Başkan Akyürek, mezun olan öğrencileri tebrik ederek, hayat boyu başarılar diledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Selçuk Üniversitesi Kadınhanı Faik İçil Meslek Yüksekokulu''nun mezuniyet törenine katıldı.

Mezuniyet töreni öncesi konuşan Kadınhanı Faik İçil Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Osman Akandere, Başkan Akyürek’in bir eğitim sevdalısı olarak okul bahçelerinin fiziki düzenlemeleri ve asfaltını yaptığını, okula bir park hediye ettiğini belirterek, teşekkür etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ise, öğrencilerin Kadınhanı Meslek Yüksekokulu’nda, güzel bir mekanda ve aile sıcaklığında okuduklarını vurgulayarak, mezun olanların eğitim kalitelerinin yüksek olmasından Konya adına mutluluk duyduğunu ifade etti.

Mezuniyet törenine Türkiye’nin farklı illerinden yüzlerce ailenin gelmesine dikkat çeken Başkan Akyürek, “Aileler çocuklarını yalnız bırakmıyor. Bu güçlü aile yapısının, milletimizin temel dinamiği olan bu yapının ilelebet devamını diliyorum” dedi. Başkan Akyürek, mezun olan öğrencileri tebrik ederek, hayat boyu başarılar diledi.

Konuşmaların ardından Kadınhanı MYO’dan mezun olanlara mezuniyet belgeleri verilirken; Yerel Yönetimler Bölümü öğrencilerinin mezuniyet belgelerini Başkan Akyürek verdi.

Başkan Akyürek, daha sonra öğrencilerle fotoğraf çektirerek, ailelerle bir süre sohbet etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;