Başkan AKYÜREK ?Hedefimiz ÖNCE İNSANA Hizmet?

Başkan AKYÜREK ?Hedefimiz ÖNCE İNSANA Hizmet?

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, personel ile piknikte buluştu. Personelin eşleriyle katıldığı piknikte çocukların Başkan'a olan ilgisi dikkat çekti.

Ahmet Özdemir'in de mini bir konser verdiği piknik programında personele hitap eden Başkan Akyürek, biz hep birlikte çalışacağız. Bir aile olduk. Halka hizmetti hakka hizmet telaki edip, gönül huzuru içerisinde insanımıza hizmetlerimizi en hayırlı şekilde sunma gayretinde olacağız' dedi.

Konya Büyükşehir belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişikler Daire Başkanlığı tarafından organize edilen 'PİKNİK' Meram Dere tesislerinde Cumartesi ve Pazar olmak üzere iki ayrı guruba yönelik olarak gerçekleştirildi. Belediye memurlarının aileleri ile birlikte katıldıkları piknikte Mahalli Sanatçı Ahmet Özdemir'de bir mini konser verdi. Mini konseriyle pikniğe katılan belediye personeline hoş saatler yaşatan Ahmet Özdemir'in esprili konseri büyük ilgi gördü. Başkan Akyürek'inde ailesiyle birlikte katıldığı piknikte çocukların başkana yönelik ilgisi dikkat çekti. Başkan Akyürek'te çocukların kendisine gösterilen ilgi karşısında bütün çocuklara çeşitli hediyeler dağıttı.

Hızlı bir çalışma dönemi yaşadıklarını belirten Başkan Akyürek, etkinlikte çalışanlar yönelik yaptığı konuşmasında; 'Yen bir yönetimle bir dönem başladı. Şehrimize sizinle birlikte sunacağımız 60'ın üzerinde önemli projemiz var. Bu projelerimizi günü geldikçe hayata geçiriyoruz. Başarı ancak birlikle mümkündür. Personelimizle bu güzel mekânda gerçekleştirdiğimiz bu etkinlik kaynaşmamızı ve birbirimizi daha iyi tanımamızı sağlayacak. Biz başarının kişilerin öz gayretleri ile ekiplerine katacakları heyecanla elde edileceğine inanıyoruz. Sizler yıllardır şehrimize hizmet eden çalışanlarsınız. Bugüne kadar önemli projelerin altına imza atarak şehrimizi geliştiren sizlere ve geçmiş belediye başkanlarımızın tümüne teşekkür ediyorum. Konya bugüne kadar hep kaliteli hizmet görmüştür, hedefimiz halkımıza sunulan hizmet çıtasını daha yukarılara taşımaktır. Bunu siz çalışanlarımızla birlikte başaracağız' dedi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;