Başkan Akyürek Esnaflarla Buluştu

Başkan Akyürek Esnaflarla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Belediye Önü Çarşılı Altgeçidi esnafı ile kahvaltıda buluştu. Esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Tahir Akyürek, sorunlara seyirci değil, çözüm üreten bir yönetim anlayışı sergilediklerini, iş merkezlerinde ekonomik canlılığın sağlanması için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Belediye Önü Çarşılı Altgeçit esnafı ile kahvaltıda buluşarak sorunlarını dinledi. Esnaflar, Başkan Akyürek'e sorunlara çözüm girişimleri ve yakın ilgisi dolayısıyla teşekkür etti.

Esnafların işyerlerini de tek tek gezen Başkan Akyürek, yeni kurulan çarşıların belirli sorunlarının bulunacağının altını çizerek kısmi sorunların reklam ve tanıtımla giderileceğini, Yaya Altgeçiti'ndeki fiziki sorunların da Büyükşehir Belediyesi tarafından imkanların elverdiği kadarıyla çözüme kavuşturulacağını söyledi. Başkan Akyürek, sorunlara seyirci olmak yerine, çözüm üretmeyi tercih ettiklerini belirterek esnafın dile getirdiği sorunları gündemlerine aldıklarını, sorunların çözümü hususunun takipçisi olacaklarını belirtti.

Başkan Akyürek'in esnafla buluşma programına Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri ve birim amirleri de katıldı.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;