Başkan Akyürek Emekli Personelle Bir Araya Geldi

Başkan Akyürek Emekli Personelle Bir Araya Geldi

Büyükşehir Belediyesi'nden emekli olan işçi ve memurlarla akşam yemeğinde bir araya gelen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Türkiye'deki en başarılı belediyecilik çalışmalarını ortaya koyan çalışanlara teşekkür etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Büyükşehir Belediyesi’nden emekli olan işçi ve memurlarla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi’nde düzenlenen yemeğe Başkan Akyürek ile birlikte; Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haşmet Okur, Genel Sekreter Yardımcısı Abdülmelik Ötegen, Hizmet İş Konya Şube Başkanı Mustafa Baran, Bem Bir-Sen Konya Şube Başkanı Sait Közoğlu, daire başkanları ile emekli işçi ve memurlar katıldı.

Konya’da bugüne kadar belediye başkanlığı yapan tüm başkanlara ve hizmet vererek başarıda temel faktör olan tüm çalışanlara Konya adına teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, bu dönemde Konya’daki başarılı belediyecilik çalışmalarına yeni halkalar eklendiğini söyledi. Yetkilerin arttığı yeni dönemde, önceki dönemlere göre daha fazla hizmet yapıldığını vurgulayan Başkan Akyürek, birçok hizmet alanında son 20 yılın toplam rakamlarının geçildiğini söyledi.

Konya’nın dünyaya açılması noktasında da önemli toplantılara ev sahipliği yaparak dünya ülkelerinde tanıtım programları düzenlediklerini hatırlatan Başkan Akyürek, “Sosyal-kültürel-fiziki çalışmalarla, araç ve ekipman sayısıyla, yeni organizasyonlarla geçmiş dönemlere göre daha ilerideyiz. Şehrimizin Türkiye’deki en başarılı belediyecilik çalışmalarını ortaya koymasında çalışma arkadaşlarımızın önemli payı var. Tüm çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Akyürek, yemeğin ardından Büyükşehir Belediyesi’nden emekli olan işçi ve memurlara teşekkür plaketi takdim etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;