Başkan Akyürek Çalışanlarla Bayramlaştı

Başkan Akyürek Çalışanlarla Bayramlaştı

Kurban Bayramı dönüşü ilk mesai gününde Büyükşehir Belediyesi çalışanları ile bayramlaşan Başkan Tahir Akyürek, Konya'da bayramın aslına uygun olarak idrak edildiğini söyledi. 2006'da yatırım rakamlarını ikiye katladıklarını vurgulayan Başkan Akyürek, 2007 yılında yapacakları çalışmalarla ülkeye ve dünyaya örnek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Kurban Bayramı dönüşü ilk mesai gününde belediye çalışanları ile bayramlaştı.

İlk olarak Meram Eski Yol KOSKİ Tesisleri'nde KOSKİ çalışanları ile bayramlaşan Başkan Akyürek, Konya halkının Kurban Bayramı'nı bir tatil olarak değil, aslına uygun olarak idrak ettiğini belirterek, bu güzelliklerin gelecekte de yaşanmasını diledi.

2006'DA YATIRIM RAKAMLARINI İKİYE KATLADIK

2006 yılında Konya Büyükşehir Belediyesi olarak başarılı çalışmalara imza attıklarını kaydeden Başkan Akyürek, 'Geçmiş yıllardaki yatırım rakamlarını ikiye katladık. 2007 yılında da çalışmalarımız artarak devam edecek. Bizim görevimiz sadece Konya'da belediyecilik görevini başarılı bir şekilde yerine getirmek değil; bunun dışında ülkemize ve insanlığa yeni örneklerin sunulmasına da vesile olmaktır. Bu sorumluğu Mevlana şehri olarak hep birlikte taşımaya devam ediyoruz' dedi. Belediyeciliğin halka hizmet edilen kutsal bir görev olduğunu vurgulayan Başkan Akyürek, Kurban Bayramı'nda da mesai gözetmeden 24 saat çalışan belediye çalışanlarına Konya halkı adına teşekkür etti.

BÜYÜKCENGİZ AİLESİ'NE BAŞSAĞLIĞI

Başkan Akyürek, konuşmasının sonunda, Kurban Bayramı'nda, başta CHP Konya Milletvekili Nezir Büyükcengiz olmak üzere, Konya'da hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diledi.

Başkan Akyürek, KOSKİ tesislerinin ardından; Aydınlık İtfaiye Tesisleri'nde İtfaiye ve Fen İşleri çalışanları, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda Büyükşehir Belediyesi idari çalışanları, KOSKİ Toplantı Salonu'nda da KOSKİ idari çalışanları ile bayramlaştı.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;