Başkan Akyürek Belediye Personeli İle Bayramlaştı

Başkan Akyürek Belediye Personeli İle Bayramlaştı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Ramazan Bayramı dönüşü Büyükşehir Belediyesi personeli ile bayramlaştı. Belediye çalışanlarının yaptıkları hizmetlerle hem Konya'ya, hem de insana hizmet ettiğini kaydeden Başkan Akyürek, Konya'nın dünyada adından söz ettirmesinin hem Türkiye, hem de temsil edilen coğrafyaya değer katacağını söyledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Ramazan Bayramı dönüşü ilk mesai gününde belediye çalışanları ile bayramlaştı.

İlk olarak Meram Eski Yol KOSKİ Tesisleri''nde KOSKİ çalışanları ile bayramlaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Ramazan ayının Konya’da çok güzel yaşandığını belirterek, çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Belediye çalışmaları açısından 2007 yılının dolu dolu geçtiğini kaydeden Başkan Akyürek, belediye çalışanlarının yaptıkları hizmetlerle hem Konya’ya, hem de insana hizmet ettiğini vurguladı. Konya’nın son yıllardaki yatırımlarla Türkiye’de önemli bir noktaya geldiğini belirten Başkan Akyürek, “Geçmişte yapılan sağlam temeller üzerine biz de güzel hizmetler ekliyoruz. 5 yıllık hizmet dönemi sonunda tüm göstergelerde geçmiş 15 yılın toplam rakamını aşacağız. Konya, misyonu olan, milli kültürün temsilcisi bir şehir. Konya’nın gelişmesi ve dünyada adından söz ettirmesi, hem ülkemiz, hem de temsil ettiğimiz coğrafyanın değer kazanmasını sağlayacaktır” dedi.

Başkan Akyürek, KOSKİ tesislerinin ardından; Aydınlık İtfaiye Tesisleri''nde İtfaiye ve Fen İşleri çalışanları, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu''nda Büyükşehir Belediyesi ve KOSKİ idari çalışanları ile bayramlaştı.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;