Başkan Akyürek Belediye İhtiyaçları Fuarı'nı Gezdi

Başkan Akyürek Belediye İhtiyaçları Fuarı'nı Gezdi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Tüyap Fuar Merkezi'nde bulunan 2. Konya Belediye İhtiyaçları Fuarı'nı gezerek katılımcı firmalardan ve belediyelerden bilgi aldı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 8 Haziran 2006 tarihinde açılan 2. Konya Belediye İhtiyaçları Fuarı'nı gezdi.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haşmet Okur, Genel Sekreter Yardımcıları Süleyman Şenol Aydın ile Abdülmelik Ötegen ve daire başkanlarıyla birlikte Tüyap Fuar Merkezi'ndeki stantları gezen Başkan Akyürek, firmalardan ve belediyelerden bilgi aldı.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Konya Belediye İhtiyaçları Fuarı'nın Konya'dan ve Türkiye'nin birçok ilinden belediyeleri bir araya getirerek, fikir alışverişini sağladığını kaydeden Başkan Akyürek, birçok belediyenin fuardaki firmalarla anlaşarak yeni makinalar aldığını söyledi.

Fuar ile birlikte Konya'nın yeni bir çekim alanı olduğunu vurgulayan Başkan Akyürek, belediyecilikte Türkiye'ye örnek olan Konya'nın bu özelliğini fuarda da sürdürdüğünü ifade etti.

11 Haziran 2006 Pazar günü saat 18.00'e kadar açık kalacak 2. Konya Belediye İhtiyaçları Fuarı'na, 6 ülkeden 107 firma ile Türkiye genelinden 300'e yakın belediye katılıyor.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;