Başkan Akyürek Bayramda Çalışan Ekiplere Teşekkür Etti

Başkan Akyürek Bayramda Çalışan Ekiplere Teşekkür Etti

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Büyükşehir Belediyesi çalışanları ile bayramlaştı. Kar yağışı nedeniyle bayram süresince yoğun mesai harcayan personele teşekkür eden Başkan Akyürek, 'Biz, seçimden seçime değil, her anı değerlendiren bir bakış açısıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Konya'nın altyapıda ve belediyecilik hizmetlerinde geldiği noktada emeği geçen çalışanlarımıza teşekkür ediyorum' dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Ramazan Bayramı dönüşü ilk mesai gününde belediye çalışanları ile bayramlaştı.

Sabah saatlerinde ilk olarak Meram Eski Yol KOSKİ Tesisleri'nde KOSKİ çalışanları ile bayramlaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Ramazan ayının huzur içinde tamamlanmasının ardından, belediye çalışanları için yoğun bir bayramın geride kaldığını söyledi. Kar yağışı nedeniyle Ramazan Bayramı'nın ilk günü gece saatlerinden itibaren yoğun mesai harcayan Fen İşleri, Park Bahçeler, Çevre Koruma, KOSKİ ve İtfaiye ekiplerine teşekkür eden Başkan Akyürek, 'Belediye çalışanları bayram tatilinde dahi özveri ile çalışmaya devam etti. Çünkü belediyecilik diğer işlere benzemez. Belediye çalışanları ibadet aşkıyla görevlerini gece-gündüz sürdürürler. Vatandaşlar da kendilerinden bunu bekler' dedi.

Bu yıldan itibaren Ramazan ayının da belediyelerin çalışma sezonuna girdiğini kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, şöyle devam etti: 'Bu yıl, don olayı ile karşılaşmazsak 10 Aralık'a kadar Fen İşleri ekiplerinin çalışmasını öngörüyoruz. 2005 yılı, fiziki çalışmalar açısından önceki yıllardan çok daha yoğun bir yıl oldu. 2006 yılında da aynı tempoyla çalışmalarımız devam edecek. Biz, seçimden seçime değil, her anı değerlendiren bir bakış açısıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Konya'nın altyapıda ve belediyecilik hizmetlerinde geldiği noktada hepimizin emeği var. Tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.'

Başkan Akyürek, KOSKİ tesislerinin ardından; Aydınlık İtfaiye Tesisleri'nde İtfaiye ve Fen İşleri çalışanları, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu'nda Büyükşehir Belediyesi idari çalışanları, KOSKİ Toplantı Salonu'nda da KOSKİ idari çalışanları ile bayramlaştı.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;