Başkan Akyürek AK Parti'nin Yeni Yönetimini Ziyaret Etti

Başkan Akyürek AK Parti'nin Yeni Yönetimini Ziyaret Etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti İl Başkanlığı'na seçilen Mustafa Çevik ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti İl Başkanlığı'na seçilen Mustafa Çevik'i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Konya'nın, tarihinin en büyük dönüm noktasını yaşadığını, ihtiyaçların ve problemlerin çözüldüğünü belirten Başkan Akyürek, mevcut bütün sorunların birlikte hareket edilip ortak çalışarak çözüldüğüne dikkat çekti. Başta Mavi Tünel ve hızlı tren olmak üzere birçok önemli proje ile birlikte, şehir içinde yaşamın kolaylaştırılmasına yönelik projelerde önemli adımlar atıldığını kaydeden Başkan Akyürek, 'Bu çalışmaların sonuçlandırılması için partimizin desteğini bekliyoruz. Bugüne kadar başarılı olan bir yönetimin ardından sizlerin de başarılı olacağınıza inanıyoruz. Hayırlı olsun' dedi.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Çevik de, iktidar partisinin il başkanı olmanın sorumluluğunu hissettiklerini belirterek, belediye başkanları ve Konya halkı ile birlikte önemli çalışmalara imza atacaklarını ifade etti.

Ziyaretin ardından Başkan Akyürek, Mevlana Kültür Merkezi'nde çekilen bir sema ayini fotoğrafını Mustafa Çevik'e hediye etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;