AYKENT'e Büyük İlgi

AYKENT'e Büyük İlgi

Kunduracılar yeni yerlerine kavuştu. Türkiye?nin en düzenli üretim tesisleri arasında yer alan AYKENT siteleri ayakkabı üreticisine daha rahat ve huzurlu bir çalışma ortamı sunuyor. Esnafların büyük bir bölümü yeni yerlerine taşınırken, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı bölgede çevre düzenleme çalışmalarına hız verdi.

Tüm altyapı ve ulaşım sorunları şimdiden çözüme kavuşturulan yeni üretim tesisleri üreticiye daha rahat bir çalışma ortamı sağlıyor. Çevre düzenlemeleri Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı'na bağlı Park ve bahçeler Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen AYKENT tesisleri büyük ilgi topluyor. Esnafların büyük bir kısmı yeni yerlerinde üretim yapmaya başlarken, tesislerin tüm altyapı hizmetleri şimdiden tamamlandı. Esnaflar, 'her çalışan Türk vatandaşı gibi daha sağlıklı bir ortamda çalışmak, daha büyük bir işyerinde üretim yapmak, eve gitmeden önce kendi işyerinde temizliğini yaparak gitmek ayakkabı üreticisinin ve çalışanında hakkıdır'diyerek, yeni üretim tesislerinin Türkiye'nin en kaliteli üretim tesisleri olacağını, bu konuda kendilerine destek veren yerel yönetimlerin öneminin büyük olduğunu söylüyor.

AYKENT Ayakkabıcılar Sanayi Yönetim Kurul Başkanı Şefik Yeşilbel, 'İş yeri sahipleri olarak yeni yerlerimizde hem daha rahat bir ortama kavuştuk hem de çalışanlarımız köhne, kokan ve insan sağlığını tehdit eden eski işyerleri yerine daha ferah, sağlıklı ve yaşanabilir iş alanlarında çalışma imkanı buldular. Belediyelerin bizlere sağladığı kolaylıklar ve yapılan altyapı çalışmalarıyla beklide Anadolu'nun en düzenli üretim tesislerini ortaya çıkarmıştır. Konya Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederim.'dedi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;