Asfalt ve Beton Elemanları Uygulama Semineri

Asfalt ve Beton Elemanları Uygulama Semineri

Konya Büyükşehir Belediyesi, Fen İşleri Daire Başkanlığı bünyesinde çalışan şube müdürleri ile işçilere yönelik Asfalt ve Beton Elemanları Uygulama Seminerleri düzenledi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından 1. Asfalt ve Beton Elemanları Uygulama Seminerleri yapıldı.

Mevlâna Kültür Merkezi Sultan Veled Salonu’nda düzenlenen seminerlere Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Selim Büyükkarakurt, Selçuk Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Osman Nuri Çelik, inşaat mühendisleri, laboratuvar teknikerleri, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı şube müdürleri ile çalışanlar katıldı.

Seminerde söz alan konuşmacılar, yol altyapısı katmanlarından kazı ve drenaj çalışmalarına, asfalt serimi ve asfalt uygulamalarından işaretlendirme ve trafik güvenliğine, beton elemanlarının çeşitleri ve uygulama sahalarından, altyapı imalatları sırasında diğer altyapı tesislerine zarar vermeden çalışılması konusuna kadar çeşitli konularda sunum yaparak sorulara cevap verdiler.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Selim Büyükkarakurt, düzenlenen seminerlerin personelin daha verimli çalışmasına katkı sağlayarak, iş verimini artıracağını ifade etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;