AK Parti İl Yönetiminden Büyükşehir'e Ziyaret

AK Parti İl Yönetiminden Büyükşehir'e Ziyaret

AK Parti Konya İl Teşkilatı, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti. İl Başkanı Mustafa Çevik, Konya Büyükşehir ve merkez ilçe belediyelerinin iki yılda yaptıkları önemli yatırımların artarak devam etmesini diledi. Başkan Akyürek, yeni yönetimin Konya'yı bugünden yarına daha iyiye götürmeye gayret eden bir kadro olduğunu söyledi.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Çevik ve İl Yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret ettiler.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Çevik, Konya'ya hayırlı hizmetlerde bulunmak için göreve geldiklerini hatırlatarak, belediyeler ve diğer kuruluşlarla işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Konya Büyükşehir ve merkez ilçe belediyelerinin iki yılda önemli yatırımlara imza attığını kaydeden Çevik, bu yatırımların artarak devam etmesini diledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, siyasi partilerin de belediyeler ve diğer kamu kuruluşları gibi halka için çalıştıklarını belirterek, Konya'daki siyasi parti teşkilatlarında görev yapan herkesin Konya'nın geleceği için iyi niyetle çalıştığına dikkat çekti. AK Parti'nin 22 Nisan'daki kongresinin ardından seçilen yeni yönetimin Konya'yı bugünden yarına daha iyiye götürmeye gayret eden bir kadro olduğunu kaydeden Başkan Akyürek, yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda, Başkan Akyürek AK Parti İl Başkanı Mustafa Çevik ve İl Yönetim Kurulu üyelerine Mevlana Müzesi maketi hediye ederken, Mustafa Çevik de Başkan Akyürek'e Konya'nın simgesi olan çifti başlı kartal, semazen ve parti logosunun işlendiği bir vazo hediye etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;