Ahmet Özhan Konseri ve Pilav İkramı

Ahmet Özhan Konseri ve Pilav İkramı

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Şehir Konserleri?nin dördüncüsü yapıldı. Devlet Sanatçısı Ahmet Özhan konseri ile devam etkinlikler Kozağaç Parkı?nda gerçekleştirildi. Yaklaşık 10 bin kişinin izlediği konserden önce vatandaşlara ücretsiz etli pilav ikramında bulunuldu.

Konya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişikler Daire Başkanlığı ve Kültür Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Şehir Konferanslarının dördüncüsü Kozağaç Parkı'nda gerçekleştirildi. Konser öncesi halka ücretsiz pilav ikramında bulunan Büyükşehir Belediyesi, etkinliklerin süreceğini belirtirken, konsere ilginin beklenin üzerinde gerçekleştiği bildirdi.

Ücretsiz Pilav İkramı saat 18.30'da Genel Sekreter Yardımcısı Salih Sedat Ersöz ve Daire Başkanlarının katılımıyla başladı. Yaklaşık 10 bin kişiye pilav ikramında bulunduklarını açıklayan Genel Sekreter Yardımcısı Salih Sedat Ersöz, pilav ikramı esnasında her hangi bir olumsuz durumun yaşanmadığını, sekiz ayrı noktada yaptıkları dağıtımın düzenli bir şekilde gerçekleştirildiğini ifade etti.

Pilav ikramının ardından saat 20.30'da Ahmet Özhan konseri başladı. Ünlü Sanatçı Özhan birbirinden güzel eserlerini seslendirdiği konserine ilginin büyük olmasının sevindirici olduğunu ifade ederek, programı organize eden belediye yetkililerine teşekkür etti. Geceyi Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Dolular, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları ve çok sayıda avdetli takip etti. 22.00'de biten konser sonunda Başkan Vekili Mehmet Dolular Özhan'a bir teşekkür plaketi vererek, verdiği manevi hazdan dolayı tüm Konyalılar adına müteşekkir olduğunu ifade etti. Özhan, konserin şehir merkezine uzak ama nezih bir mekanda gerçekleştirildiğini, buna rağmen Konyalıların kendisini yalnız bırakmadıklarını, bundan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;