Ahmet Özdemir ve Ertuğrul Erkişi Konseri

Ahmet Özdemir ve Ertuğrul Erkişi Konseri

Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Altınbaşak Kültür ' Sanat Etkinlikleri'nin hafta sonu konukları Ahmet Özdemir ve Ertuğrul Erkişi oldu. Konyalıların sevgi gösterileri arasında 3 saati aşkın süreyle sahne alan sanatçılar, birbirinden çok sevilen eserlerini izleyicilerle birlikte paylaşırken Ahmet Özdemir'in taklitleri izleyenleri kahkahalara boğdu.

Onuncu Altınbaşak Kültür ' Sanat Etkinlikleri coşku ve eğlence dolu gecelerle devam ediyor. Bugüne kadar Yavuz Bingöl, Latif Doğan, Onur Akın, Erkan Mutlu, Fatih Kısaparmak gibi sanatçıların sahne aldığı Altınbaşak Kültür ve Sanat Etkinlikleri'nde, hayranlarıyla buluşan son isimler TRT eski Sanatçısı Ahmet Özdemir ve Ertuğrul Erkişi oldu. İlk olarak sahne alan Ahmet Özdemir Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve Konya Halk Müzikleri ile sevenlerine eğlenceli anlar yaşattı. Özdemir'in zaman zaman yerel halkı ve günümüz gençliğini taklit etmesi ise izleyenleri kahkahalara boğdu. Özdemir, öğrencim dediği Ferdi Taşyfur'dan da birkaç eser seslendirerek konserine son verdi.

Ahmet Özdemir'den sonra sahne alan Ertuğrul Erkişi, iki saati aşkın süreyle kaldığı sahnede birbirinden çok sevilen eserlerini seslendirdi. Altıbaşak Kültür ve Sanat Etkinlikleri'ni izlemeye gelen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, sanatçıya günün anısına plaket ve belediye eserlerinden oluşan bir hediye paketi sundu.

Altınbaşak Kültür ' Sanat Etkinlikleri Mehmet Kayık ve Neşet Ertaş'ın sahne alacağı konserlerle sürecek.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;