Adalet Teşkilatı Büyükşehir\'in Konuğu Oldu

Adalet Teşkilatı Büyükşehir\'in Konuğu Oldu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya Adliyesi\'nde görev yapan hakim, savcı ve avukatlarla iftar yemeğinde bir araya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, belediyelerle adalet teşkilatı arasındaki işbirliğinin Konya\'nın ve Türkiye\'nin gelişmişliğine katkıda bulunduğunu söyledi.

Konya Adliyesi'nde görev yapan hakim, savcı ve avukatlar, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'in kendileri için verdiği iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Elit Restaurant'ta gerçekleştirilen iftar programında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, belediyelerle adalet teşkilatı arasındaki işbirliğinin Konya'nın ve Türkiye'nin gelişmişliğine katkıda bulunduğunu belirterek, 'Türkiye artık yeni bir döneme girdi. Artık pratik, dünyaya açık çözümler gündeme geldi. Bu aşamada, önümüze çıkacak problemlerin çözümünde adalet teşkilatımızın da önemi artmış oldu. Konya belediyeleri olarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da adalet teşkilatımızın yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum' dedi.

İftar programına Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Özdemir ile birlikte, Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Kuşçu, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Hacı Hasan Beşpınar, Baro Başkanı Hasip Şenalp ve Selçuklu Belediye Başkanı Adem Esen katıldı.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;