AB Projeleri Eğitim Semineri

AB Projeleri Eğitim Semineri

Avrupa Birliği'nden Konya ve Karaman'a açılan hibe programlarından gerektiği şekilde yararlanmak için çalışmalar gerçekleştiren Konya Büyükşehir Belediyesi, 15 personeline projelerin nasıl hazırlanması gerektiği konusunda eğitim semineri verdi.

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu'nun birlikte hazırladıkları 'AB Proje Hazırlama Kapasitesinin Geliştirilmesi' toplantıları çerçevesinde Konya Büyükşehir Belediyesi personeline eğitim semineri verildi.

Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, daha önceki eğitimlere katılarak eğitimci sertifikası alan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nden İnşaat Yüksek Mühendisi Müşerref Epsileli ve Antalya Kepez Belediyesi'nden Tolga Yılmaz, hibe projelerinin hazırlanması ile ilgili seminer verdi.

Konya Büyükşehir Belediyesi APK Daire Başkanı Cemil Evirgen ile Sosyal Araştırmalar Merkezi Müdürü (SAMM) Mücahit Sami Küçüktığlı ile birlikte 15 belediye personelinin katıldığı seminerde, Konya ve Karaman'a açılan hibe programı için projelerin nasıl hazırlanacağı anlatıldı.

3 gün boyunca devam eden eğitim seminerlerinde, Konya ve Karaman için başvurulacak projeler tespit edilerek, bunlar üzerinde çalışmalar gerçekleştirildi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;