4. Konya Belediye İhtiyaçları Fuarı Açılıyor

4. Konya Belediye İhtiyaçları Fuarı Açılıyor

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Konya Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen 4. Konya Belediye İhtiyaçları Fuarı, 11-14 Haziran'da yapılacak. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haşmet Okur, belediyelerin buluşma yeri olan fuara bu yıl Dünya Tarihi Kentler Konferansı'na gelen misafirlerin de katılacağını söyledi.

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Konya Belediyeler Birliği tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Konya Belediye İhtiyaçları Fuarı, 11-14 Haziran 2008 tarihleri arasında TÜYAP Uluslararası Fuar Merkezi’nde yapılacak.

Konuyla ilgili Dedeman Otel Çatalhöyük Salonu’nda basın toplantısı düzenleyen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haşmet Okur, fuarın Dünya Tarihi Kentler Konferansı ile aynı zamana rastlamasının önemine dikkat çekti. Fuarın yabancı misafirlerin de katılımı ile bu yıl daha canlı olacağını kaydeden Okur, şehir ekonomisine ve belediyelere katkı sağlayacak fuara Türkiye’den 30 belediye ile birlikte 9 ülkeden 115 firmanın katılacağını söyledi.

TÜYAP Konya Genel Müdürü İlhan Ersözlü ise, TÜYAP olarak 4 ayda 15 fuara ev sahipliği yaptıklarını kaydederek, Türkiye’nin en büyük Belediye İhtiyaçları Fuarı’nın Konya’da yapıldığını belirtti.

ONLARCA SEKTÖR BULUŞACAK

11-14 Haziran tarihlerinde 11.00-19.00 saatleri arasında açık kalacak 4. Konya Belediye İhtiyaçları Fuarı’nda iş ve inşaat makinelerinden peyzaja, otobüs ve kamyondan aydınlatma ekipmanlarına kadar birçok sektörden firma yer alacak. Fuarda ayrıca, sosyal içerikli proje yarışmasında dereceye giren projeler sergilenerek ödülleri verilecek.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;