3 Günlük Seydişehir – Beyşehir Kampı Sona Erdi

3 Günlük Seydişehir – Beyşehir Kampı Sona Erdi

İLK KEZ KONYA DIŞINA ÇIKAN ÖĞRENCİLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ Şehir Buluşmaları etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen 3 günlük kamp sona erdi. Konya Büyükşehir Belediyesi ve İl İzci Kurulu’nun, Seydişehir’de ortaklaşa düzenlediği kamp renkli görüntülere sahne olurken ilk kez Konya dışına çıkma fırsatı bulan öğrenciler kurdukları çadırlarda gönüllerince eğlendiler.

Konya Büyükşehir Belediyesi ve İl İzci Kurulu tarafından başarılı ilköğretim ikinci kademe ve ortaöğretim öğrencilerine yönelik düzenlenen 3 günlük kamp sona erdi. 180 öğrencinin katıldığı kampla ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Sosyal Araştırmalar Merkezi Müdürü M. Sami Küçüktığlı, Şehir Buluşmaları – 2 adı altında düzenlenen kampın,

Seydişehir Kuğulu Park’ta gerçekleştiğini söyledi. Küçüktığlı, kampla birlikte öğrencilerin de gezme fırsatını elde ettiklerini belirterek, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

İl İzci Kurulu Başkanı Zakir Altınsoy da, çevreyi sevdirme ve arkadaşlığı pekiştirme amaçlı düzenledikleri kampın, gençler için de şehir dışına ilk kez çıkmalarına sebep olduğunu söyledi. Altınsoy da, organizasyona büyük destek veren Konya Büyükşehir belediyesi’ne teşekkür etti.

Bu arada kampta gönüllerince eğlenen 180 başarılı öğrenci, her sabah liderlerine yoklama verdikten sonra temiz çadır yarışmasına katıldılar. Sabahın ilk ışıklarıyla uyanan öğrenciler, kamp boyunca düzenledikleri çeşitli etkinliklerle gönüllerince eğlendiler.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;