23 Nisan Etkinlikleri

23 Nisan Etkinlikleri

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Gamze Güler, Büyükşehir Belediyesi?nin ve ilçe belediyelerin oluşturduğu yeşil alanlara ve parklara dikkat çekerek,? Parkların ve yeşil alanların korunması büyüklerimizin görevidir. Belediyemize yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, vatandaşlarımızdan yeşil alanların korunmasını istiyorum? dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanını makamında ziyaret eden Meram Sera Özkaşıkcı İlköğretim Okulu yönetici ve öğrencileri yaptığı çalışmalar hakkında Mustafa Özkafa'ya bilgi verdi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Başkan Özkafa'nın Koltuğuna oturan Sare Özkaşıkçı İlköğretim Okulu öğrencisi Gamze Güler, Genel sekreter ve Daire Başkanlarını telefon arayıp isteklerini sıraladı. Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmaların diğer belediyelere örnek olması gerektiğini belirten Güler, yaptığı çalışmalardan dolayı Başkan Mustafa Özkafa ve ekibine teşekkür etti.

Başkan Mustafa Özkafa'da 'Yarınımız olan gençlerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutladı. 15 yıldır verdikleri belediye hizmetinin kutsal bir görev olduğunu ve bu görevi yapmanın verdiği onuru taşıdığını ifade etti. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür yetkililere ve öğrencilere teşekkür eden başkan Özkafa gençlere çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;