10 Bin Üniversite Öğrencisine Eğitim Yardımı Değerlendirme Sonuçları Açıklandı

10 Bin Üniversite Öğrencisine Eğitim Yardımı Değerlendirme Sonuçları Açıklandı

Konya Büyükşehir Belediyesi'nin 2007-2008 öğretim yılı eğitim yardımlarının değerlendirme sonuçları açıklandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, , başvuruları kabul edilen öğrencilerin 23 Kasım 2007 Cuma günü mesai saati bitimine kadar belgelerini evrak teslim bürolarına teslim etmelerini istedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin 2007-2008 öğretim yılında üniversite öğrencilerine yönelik yaptığı eğitim yardımlarının değerlendirme sonuçları açıklandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, 3 yıldır 30 bin üniversite öğrencisine burs verdiklerini, bu yıl da 10 bin üniversite öğrencisine burs vermeye devam edeceklerini belirtti. Öğrencilerin bu yılki burs başvurularının 11 Ekim-29 Ekim tarihleri arasında alındığını, yapılan değerlendirme sonuçlarının ise 9 Kasım 2007 Cuma günü açıklandığını vurgulayan Başkan Akyürek, başvuruları kabul edilen öğrencilerin 23 Kasım 2007 Cuma günü mesai saati bitimine kadar belgelerini evrak teslim bürolarına teslim etmelerini istedi. Öğrencilerin istenen evrakları tam olarak gününde, ilan edilen 3 merkeze teslim etmesinin önemli olduğunu vurgulayan Başkan Akyürek, bursların Aralık ayı içinde öğrencilerin hesaplarına yatırılacağını belirtti.

2007 - 2008 Eğitim Yardımı Değerlendirme Sonuçlarında ismi açıklanan öğrencilerin, başvuru sırasında işaretledikleri belgeler ile istenin diğer belgeleri 23 Kasım 2007 Cuma günü mesai saati bitimine kadar Eğitim Fakültesi, Tıp Fakültesi D Blok ve Kampus girişindeki evrak teslim bürolarına teslim etmeleri gerekiyor.

Haber Fotoğrafları

Basın Kuruluşları için;