KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

2016 YILI SINAV TAKVİMİ

İnternetten kayıt başvuruları

06.06.2016 - 24.06.2016

Sınav giriş belgelerinin internetten yayınlanması

19.09.2016

Sınav tarihi

25.09.2016

Sınav sonuçlarının internetten duyurulması

10.10.2016 haftası

Sınav sonuçlarının Bakanlığa bildirilmesi

10.10.2016 haftası

Sınav sonuçlarının Bakanlıkça duyurulması

24.10.2016

 

 

 

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
 2016 YILI GÖREVDE YÜKSELME EĞİTİM VE SINAVINA
 KATILACAK PERSONEL LİSTESİ
     
S.NO ADI SOYADI SINAVA ALINACAĞI
 KADRO/DERECE
1 Mehmet TÜRKUÇAR 3. DERECE/ŞEF
2 Mehmet TEKKAYMAZ 3. DERECE/ŞEF
3 Osman GÖZEL 3. DERECE/ŞEF
4 Musa ÖZEN 3. DERECE/ŞEF
5 Gülendame SAYGI SATAR 3. DERECE/ŞEF
6 Fazlı BADEM 3. DERECE/ŞEF
7 Muammer COŞKUN 3. DERECE/ŞEF
8 Hacer AYDIN 3. DERECE/ŞEF
9 Ahmet KIRKIZ 3. DERECE/ŞEF
10 Mehmet SELBES 5. DERECE/ŞEF
11 Aliye KÜÇÜKKAYA ÖREN 5. DERECE/ŞEF
12 Mehmet Okan ÜNSAL 5. DERECE/ŞEF
13 Fazıl Nihat KARABACAK 5. DERECE/ŞEF
14 Mustafa ÖCAL 5. DERECE/ŞEF
15 Mutlu Ş.KOLAĞASIOĞLU USLU 5. DERECE/ŞEF
16 Yasin ZAHMA 5. DERECE/ŞEF
17 Zeynel TAŞBAŞ 5. DERECE/ŞEF
18 Özgür KESKİN 5. DERECE/ŞEF
19 Hüseyin KETEN 5. DERECE/ŞEF
20 Halime OKUTAN 5. DERECE/ŞEF
21 Semra ELMAS 5. DERECE/ŞEF
22 Turgay TEZCAN 5. DERECE/ŞEF
23 Cengiz AKYAR 5. DERECE/ŞEF
24 Kudret TINAS 5. DERECE/ŞEF
25 Alperen DEMİR 5. DERECE/ŞEF
26 Hakan AKILLI 5. DERECE/ŞEF
27 Zehra GÜL 5. DERECE/ŞEF

 

 

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
 2016 YILI UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVINA
 KATILACAK PERSONEL LİSTESİ
     
S.NO ADI SOYADI SINAVA ALINACAĞI
 KADRO/DERECE
1 Mustafa BAYIR 5.DERECE/KİMYAGER
2 Süleyman DOĞAN 5. DERECE/MÜHENDİS
3 H. Hüseyin KOYUNCU 5. DERECE/MÜHENDİS
4 Mehmet ERDÖNMEZ 5. DERECE/MÜHENDİS
5 Kadir KESERCİ 5. DERECE/MÜHENDİS
6 Mehmet KÜÇÜK 5. DERECE/MÜHENDİS
7 Ahmet ŞEN 3.DERECE/TEKNİKER
8 Mehmet TEKDERE 3.DERECE/TEKNİKER
9 Mustafa ERDOĞAN 3.DERECE/TEKNİKER
10 M. Mustafa ÜRÜN 3.DERECE/TEKNİKER
11 Bayram ÖVER 3.DERECE/TEKNİKER
12 Zekeriya İVRİZ 3.DERECE/TEKNİKER
13 Muhsin TAVUŞ 3.DERECE/TEKNİKER
14 Ö. Faruk ÖZYAPICI 3.DERECE/TEKNİKER
15 Rifat TEZCAN 3.DERECE/TEKNİKER
16 Osman Nuri CEYLAN 3.DERECE/TEKNİKER
17 E. Yaşar SANDIKÇI 3.DERECE/TEKNİKER
18 Şaban TÜZÜN 3.DERECE/TEKNİKER
19 Sadık ERTEN 3.DERECE/TEKNİKER
20 Metin ÇELİK 3.DERECE/TEKNİKER
21 Hüseyin GÜL 3.DERECE/TEKNİKER
22 Ömer DEMİRCİ 3.DERECE/TEKNİKER
23 Adnan KAYMAK 3.DERECE/TEKNİKER
24 Şemsettin GÜNEŞ 5.DERECE/TEKNİKER
25 Ahmet KARA 5.DERECE/TEKNİKER
26 Hasan ÖZKAÇ 5.DERECE/TEKNİKER
27 M. Ali AYDIN 5.DERECE/TEKNİKER
28 Fuat ÇUKURKAYA 5.DERECE/TEKNİKER
29 Osman ÇİFÇİ 5.DERECE/TEKNİKER
30 Hacer MALDAŞ ACAR 7.DERECE/TEKNİKER
31 Feyza KOÇAK 7.DERECE/TEKNİKER
32 Yavuz KUŞ 7.DERECE/TEKNİKER
33 Kadir KADIOĞLU 7.DERECE/TEKNİKER
34 Fadime ERDOĞAN 7.DERECE/TEKNİKER
35 Ercan ALKAN 7.DERECE/TEKNİKER
36 Ahmet Savtekin KINAY 7.DERECE/TEKNİKER
37 Kayhan TANGUR 3.DERECE/TEKNİSYEN
38 H. Hüseyin ÜNAL 3.DERECE/TEKNİSYEN
39 M. Ali İLHAN 3.DERECE/TEKNİSYEN