Özkafa, KOSKİ'de Halkı Dinledi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa ÖZKAFA, KOSKİ Su Tahsilat veznelerinin önüne gelerek çalışmaları yerinde inceledi. Başkan ÖZKAFA, su faturalarını tek tek inceleyerek konuyla ilgili vatandaşların şikayetlerini dinledi. KOSKİ'nin çalışmalarından vatandaşın memnun olmasının sevindirici olduğunu, hizmet kalitesini yükseltmenin en önemli hedefleri arasında yer aldığını dile getiren Başkan ÖZKAFA, yetkililere isteklerin tek tek not edilmesi ve çözüme kavuşturularak bilgi verilmesi talimatını verdi. Konya Belediyelerinin halkla uyum içinde olduğunu, bunun neticesinde hizmeti halkın isteğine göre şekillendirdiklerini belirten Başkan ÖZKAFA, 'Gencinden yaşlısına her kesimi dinliyor ve çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Konya Belediyeleri olarak hizmetlerimizi Konya'lı hemşerilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirmeye devam edeceğiz.'dedi.

Su fiyatının diğer büyük şehirlere nazaran çok düşük olduğunu belirten Başkan ÖZKAFA ayrıca KOSKİ'nin yeni yerleşim bölgeleri dahil olmak üzere bütün Konya'da altyapı çalışmalarını tamamladığını, geçtiğimiz yıllardaki hedefini ikiye katlayarak bir ilke imza attığına dikkat çekti.

Su faturalarını öderken yanlarında Başkan Özkafa'yı gören vatandaşlar ise memnuniyetlerini ifade ederek Başkan ve personeline başarı temennisinde bulundular.


Ana Sayfa