Otogar Ve Hal Esnafının Sorunları Dinlendi

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti İl Başkanı Mustafa Çevik, AK Parti Konya Milletvekilleri Hasan Angı, Mehmet Kılıç ve Muaharrem Candan ile birlikte Konya Şehirler Arası Otobüs Terminali ile Karatay Sebze Hali'nde esnaflarla görüştü.

Konya Şehirler Arası Otobüs Terminali'ni gezerek yolcularla ve esnafla bir süre sohbet eden heyet, daha sonra Konya Otobüs İşletmeleri Nakliyecileri ve Acentaları Derneği Başkanı Oktay Gül ile Otogar Müdürü Ömer Lütfi Ersöz'den bilgi alarak firma temsilcilerini dinledi.

Başkan Akyürek, İl Başkanı Çevik ve milletvekilleri daha sonra Karatay Sebze Hali'ni ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi. Karatay Meyve Sebze Komisyoncuları (KARMESKOM) dernek binasında Dernek Başkanı Osman Yıldırım, Hal Müdürü Mevlüt Doğan ve esnaflarla bir araya gelen heyet, sorunların çözümü noktasında esnafın her zaman yanında olduklarını ifade ettiler.

Ziyaretlerle ilgili bir açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Otogar ve Hal esnafının sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümü noktasında görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi. Esnafların kendilerine ilettiği her türlü probleme cevap verdiklerini kaydeden Başkan Akyürek, gösterilen ilgi nedeniyle esnaflara teşekkür etti.

Her iki ziyarette de esnaflar, taleplerine her zaman cevap veren Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ederek, ziyaretten mutluluk duyduklarını ifade ettiler.


Ana Sayfa