Konyaspor'dan Ziyaret

Konyaspor Yönetimi Kurul Üyeleri ve Yönetim Kurul Başkanı Ahmet Şan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i makamında ziyaret etti.

Ahmet Şan Büyükşehir Belediyesi'nin desteğine ihtiyaçları olduğunu belirterek, 'Zor bir görevi üstlendik. Ancak şehrimizin desteği ile bu zorluğu yeneceğiz. Genel Kurul'da vaat ettiklerimizi tek tek yerine getireceğiz.'dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tahir Akyürek ise 'Konyaspor'a emek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Çünkü bu faaliyetler kendi içinde özel mesai gerektiren ve zorlukları olan faaliyetlerdir. Konyaspor'un olağan kongresi dört ay önce yapılmıştı. Görev alan arkadaşlarımızın bu sezonunu tamamlamaları şahsen dileğimdi. Görevi bırakma kararı aldıkları için yeni yönetim Konyaspor'a sahip çıktı. Konyaspor'u sahipsiz bırakmayarak sahip çıkan yönetim kurul üyelerine teşekkür ediyorum. Çünkü Konyaspor Konya'nın takımı ve Konya'nın tanıtımında ve gençliğimizin spora ilgisinin arttırılması hususunda önemli bir değerdir. Yerel yönetimler olarak Konyaspor ve şehrimizdeki spor faaliyetleri için elimizden geleni yapacağız. Yeni seçilen yönetim kurulumuzun arkasındayız. Hem madden hem de manen destekleyeceğiz. Konyaspor'un kurumsallaşması, tesisleşmesi ve kalıcı başarılara imza atması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. AB sürecinde kulüplerimizin de UEFA kriterlerine uyumu hayati önem arz etmektedir. Tesisleşme ile farklı branşlarda faaliyet gösterilmesiyle bunun yerine getirileceğine inanıyorum' şeklinde konuştu.


Ana Sayfa