Başkan Akyürek Vali Osmançelebioğlu'nu Ziyaret Etti

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya Valiliği görevine atanan Atilla Osmançelebioğlu'nu makamında ziyaret etti.

Vali Osmançelebioğlu'na yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Akyürek, yerel yönetimler ile mülki idarenin bugüne kadar güzel hizmetler yaptığına dikkat çekerek, bu işbirliğinin bundan sonra da devam edeceğini vurguladı. Konya'nın Türkiye'ye model bir şehir olduğunu kaydeden Başkan Akyürek, 'Konya'ya hizmet ülkemize de hizmet sayılır. Bu noktada Sayın Valimiz'in birikiminden ve tecrübesinden de yararlanmış olacağız. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar dilerim' dedi.

Konya Valisi Atilla Osmançelebioğlu da, kamu görevlilerinin görev yaptıkları yerlerde hak, hukuk ve adalet çerçevesinde ihtiyaç duyulan hizmetleri vermeleri gerektiğini hatırlatarak, şunları söyledi: 'Konya'da bütün kurumlara elimizden gelen desteği vermekle mükellefiz. Büyükşehir Belediyemiz'e de birlik beraberlik çerçevesinde her türlü desteği vereceğiz. Memleketime hizmet etme imkanına sahip olduğum için büyük mutluluk duyuyorum. Bu, benim görevimi biraz daha zorlaştırıyor. İnşallah, buradaki herkesle birlikte ilimizin ve ilçelerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en güzel şekilde yürüteceğiz.'


Ana Sayfa