ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

Osman ELVAN
MECLİS ÜYESİ
MERAM
AK PARTİ
Nihat ULU
MECLİS ÜYESİ
BEYŞEHİR
AK PARTİ
Bekir YAŞAR
MECLİS ÜYESİ
ÇUMRA
AK PARTİ
Mehmet DEMİREL
MECLİS ÜYESİ
BOZKIR
AK PARTİ
Ahmet BORAN
MECLİS ÜYESİ
ILGIN
AK PARTİ
Hüseyin BOZKURT
MECLİS ÜYESİ
BOZKIR
AK PARTİ
Harun Reşit ERSÖZ
MECLİS ÜYESİ
ÇUMRA
AK PARTİ

ULAŞIM KOMİSYONU

İsmail ÖZ
MECLİS ÜYESİ
DERBENT
AK PARTİ
Metin KILINÇASLAN
MECLİS ÜYESİ
HADİM
AK PARTİ
Bekir DEMİRTAŞ
MECLİS ÜYESİ
KULU
AK PARTİ
Mehmet ÇETİNER
MECLİS ÜYESİ
SEYDİŞEHİR
AK PARTİ
Hayrettin BAYRAKTAR
MECLİS ÜYESİ
SARAYÖNÜ
AK PARTİ
Mehmet YAVAŞ
MECLİS ÜYESİ
SELÇUKLU
AK PARTİ
Osman ÜRESİN
MECLİS ÜYESİ
YUNAK
AK PARTİ

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

Ethem ÖRGE
MECLİS ÜYESİ
KARATAY
AK PARTİ
Mustafa Asım GÜNEY
MECLİS ÜYESİ
MERAM
AK PARTİ
Übeyit AÇA
MECLİS ÜYESİ
MERAM
AK PARTİ
Mevlüt GÜRAY
MECLİS ÜYESİ
SEYDİŞEHİR
AK PARTİ
Emre ÖZSOY
MECLİS ÜYESİ
KARAPINAR
AK PARTİ
Ömer Faruk Özcan
MECLİS ÜYESİ
SELÇUKLU
AK PARTİ
Faruk ULULAR
MECLİS ÜYESİ
SELÇUKLU
AK PARTİ

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

Mehmet Bahattin KULU
MECLİS ÜYESİ
MERAM
AK PARTİ
Ahmet YILDIZ
MECLİS ÜYESİ
AKŞEHİR
AK PARTİ
Ali ALTINKAYA
MECLİS ÜYESİ
SELÇUKLU
AK PARTİ
Hasan Ali ÜNLÜ
MECLİS ÜYESİ
KARATAY
AK PARTİ
Ramazan SARGIN
MECLİS ÜYESİ
ÇELTİK
AK PARTİ
Osman ARI
MECLİS ÜYESİ
KARAPINAR
AK PARTİ

EĞİTİM, KÜLTÜR, GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

Mehmet TUNÇ
MECLİS ÜYESİ
EREĞLİ
AK PARTİ
Yahya AK
MECLİS ÜYESİ
KARATAY
AK PARTİ
Mehmet Ali TURAN
MECLİS ÜYESİ
ILGIN
AK PARTİ
Ertuğrul USLU
MECLİS ÜYESİ
SELÇUKLU
AK PARTİ
Ali KONAK
MECLİS ÜYESİ
YUNAK
AK PARTİ
Mevlüt GÖKSU
MECLİS ÜYESİ
SARAYÖNÜ
AK PARTİ
Hacı Hasan KARATOPRAK
MECLİS ÜYESİ
KADINHANI
AK PARTİ

KADIN VE AİLE DESTEK HİZMETLERİ KOMİSYONU

Meryem ALTINTAŞ
MECLİS ÜYESİ
SELÇUKLU
AK PARTİ
Süleyman KÖPRÜLÜ
MECLİS ÜYESİ
DOĞANHİSAR
AK PARTİ
Kezban ÇATLI
MECLİS ÜYESİ
EREĞLİ
AK PARTİ
Hüsnü BÜYÜKIŞIK
MECLİS ÜYESİ
ILGIN
AK PARTİ
Ethem ATEŞ
MECLİS ÜYESİ
KULU
AK PARTİ
Mustafa CANDAN
MECLİS ÜYESİ
BOZKIR
AK PARTİ
Mustafa ÖZCAN
MECLİS ÜYESİ
DEREBUCAK
AK PARTİ

TARIMSAL KALKINMA KOMİSYONU

Mehmet Ali GÖKLER
MECLİS ÜYESİ
BEYŞEHİR
AK PARTİ
Mehmet TUGAY
MECLİS ÜYESİ
AHIRLI
AK PARTİ
Mustafa KURŞUN
MECLİS ÜYESİ
GÜNEYSINIR
AK PARTİ
Ahat ŞAHİN
MECLİS ÜYESİ
AKŞEHİR
AK PARTİ
Muammer ÖZŞAHİN
MECLİS ÜYESİ
SARAYÖNÜ
AK PARTİ
Mehmet GÖZEL
MECLİS ÜYESİ
YALIHÜYÜK
AK PARTİ
Mustafa Kemal GÖK
MECLİS ÜYESİ
KARAPINAR
AK PARTİ

KENT EKONOMİSİ VE MESLEK ODALARI KOMİSYONU

İsmet AKDENİZ
MECLİS ÜYESİ
DOĞANHİSAR
AK PARTİ
Mehmet Ali DUYMAZ
MECLİS ÜYESİ
CİHANBEYLİ
AK PARTİ
Mehmet ALMALI
MECLİS ÜYESİ
ÇUMRA
AK PARTİ
Seyit Ali ATÇEKEN
MECLİS ÜYESİ
ALTINEKİN
AK PARTİ
Necip ÇİMEN
MECLİS ÜYESİ
ÇUMRA
AK PARTİ
Mustafa SARIASLAN
MECLİS ÜYESİ
HÜYÜK
AK PARTİ
Gündüz HABİBOĞLU
MECLİS ÜYESİ
KULU
AK PARTİ

ENGELSİZ ŞEHİR VE SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU

Ahmet MIHÇI
MECLİS ÜYESİ
KARATAY
AK PARTİ
Rıfkı ÖZBAKAN
MECLİS ÜYESİ
AKÖREN
AK PARTİ
Kenan KÜÇÜK
MECLİS ÜYESİ
TAŞKENT
AK PARTİ
Yusuf ŞİMŞEK
MECLİS ÜYESİ
ÇELTİK
AK PARTİ
Sami YATKIN
MECLİS ÜYESİ
ALTINEKİN
AK PARTİ
Hasan ŞAHİN
MECLİS ÜYESİ
HÜYÜK
AK PARTİ
Mehmet KÜÇÜKACAR
MECLİS ÜYESİ
KADINHANI
AK PARTİ