• Kültür ve Tarih Şehri
  • Bilim ve Kongre Şehri
  • Eğitim ve Spor Şehri
  • Kalkınmada Öncü Şehir
  • Huzur Şehri
  • Çevre Dostu Şehir
  • Tarım ve Sanayi Şehri
  • Ulaşımda Model Şehir
İsim:
E-Posta:

Sitemiz günlük ortalama
129.121
Mobil uygulamamız günlük ortalama
265.112
Kez ziyaret edilmektedir.
“Konya’daki Birlik ve Beraberlikle İftihar Ediyoruz”  
            AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile birlikte Konya Müftüsü Ahmet Poçanoğlu, Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükçü, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik ile Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Karabacak’ı ziyaret etti. Sorgun, Konya’daki birlik ve beraberlikle iftihar ettiklerini söyledi.
25.05.2018 17:22 
        AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile birlikte İl Müftülüğü, Sanayi Odası, Ticaret Borsası ile Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nı ziyaret etti.

İlk olarak İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu ile makamında bir araya gelen Ahmet Sorgun ile Uğur İbrahim Altay, Poçanoğlu’nu tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.

KONYA’DAKİ BİRLİK VE BERABERLİKLE İFTİHAR EDİYORUZ

Heyetin ikinci durağı, Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği oldu. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen genel kurulda birlik başkanlığına seçilen Muharrem Karabacak ve yönetimini kutlayan AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, “Güzel bir sloganımız var, Birlikte Konyayız ve Sen Yoksan Bir Eksiğiz. Esnafımız, işçimiz, köylümüz, kadınımız, engellimiz, yaşlımız veya gencimiz yoksa bir eksiğiz. Biz birlikte Türkiye’yiz. Konya’daki bu birlik ve beraberlikle her zaman iftihar ediyoruz ve her zaman da bunun bereketini görüyoruz” diye konuştu.

ESNAF VE ODALARIMIZLA ÇOK DAHA YAKINDAN İLGİLENECEĞİZ

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da yoğun bir gündemin içinde olduklarını belirterek şunları dile getirdi: “Esnaf Odaları Birliğimiz Konya’nın en büyük sivil toplum kuruluşu. Esnaflarımızın sorunlarıyla Büyükşehir Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da daha yakından ilgileneceğimizi zaten ifade etmiştik. Esnaf odalarımız da bugüne kadar hep bize destek oldu. Vakit birlik vakti, vakit Konya vakti diyoruz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Karabacak ise esnaf ve sanatkârlar olarak her zaman milletin ve devletin yanında olduklarını dile getirdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve beraberindekiler, Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükçü ve yönetimi ile Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik ve yönetimiyle de bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Ziyaretlere Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hasan Kılca, KOSKİ Genel Müdürü Ercan Uslu, AK Parti Konya İl Başkanvekili Ali Dığrak ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

Diğer Haberler
1 Başkan Altay İslam Sanatları Sergisi’ni İnceledi
2 Başkan Altay’dan Taziye Mesajı
3 Başkan Altay “Direnişten Şahlanışa 2023” Programında Gençlerle Buluştu
4 Adıgey Özerk Cumhuriyeti’nden Başkan Altay’a Ziyaret
5 Kamuoyuna Duyuru!
6 İslam Sanatları Yarışması’nda Dereceye Giren Eserler Konyanüma’da Sergileniyor
7 Büyükşehir’den Hz. Mevlana’nın Misafirlerine Mesnevi Sohbeti
8 Konya'dan Dünyaya "Selam Vakti"
9 2. Uluslararası İslam Sanatları Yarışmasının Ödülleri Verildi
10 Dünya Konya’da Buluşuyor
11Uluslararası Yarışmanın Ödülleri Bakan Murat Kurum’un Katılımı ile Verilecek
12Başkan Altay: Konya Bir Gönüllüler Şehri
13Başkan Altay 3 Aralık’ta Engelliler ve Aileleriyle Buluştu
14Başkan Altay: Bizim Vizyonumuz Gönüllere Girmektir
153 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlu Olsun
16Restorasyonu Devam Eden Şems-i Tebrizi Mescidi ve Türbesi Şeb-i Arus Haftasında Ziyaret Edilebilecek
17Tarım Bakanı Pakdemirli Başkan Altay’ı Ziyaret Etti
18Büyükşehir’den Akyokuş’a Dev Türk Bayrağı
19Moritanyalı Belediye Başkanı’ndan Başkan Altay’a Ziyaret
20Hz. Mevlana Bu Yıl “Selam Vakti” ile Anılacak
Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı © Tüm Hakları Saklıdır